Adres do korespondencji:

SalsoMania Studio Tańca
Nizinna 1/20
45-814 Opole

zapisy@salsomania.opole.pl – w sprawie zajęć
asia@salsomania.opole.pl – pozostałe sprawy
tel. +48 796 123 067

Nr konta:
mBank: 06 1140 2004 0000 3802 5723 4357

Napisz do nas:

Dane:*
E-mail:*
Telefon:
-
Temat:*
Treść:*

* Pola wymagane

* Dane zbierane są w celu umożliwienia osobom zainteresowanym kontaktu z administratorem oraz uzyskania przez nie szczegółowych informacji na temat świadczonych usług. Podstawą ich przetwarzania jest art. 6 ust.1 lit f) Rozporządzenia 2016/679.

* Podanie danych jest dobrowolne, jednakże stanowi warunek skorzystania z funkcjonalności formularza kontaktowego. Brak podania danych uniemożliwi wysłanie wiadomości i udzielenie odpowiedzi na nią.

* Administratorem danych osobowych gromadzonych i przetwarzanych poprzez serwis salsomania.opole.pl jest „Salsomania” Studio Tańca Joanna Weremko-Forjasz z siedzibą w Opolu przy ul. Nizinnej 1/20. Możesz się z nami skontaktować poprzez wysłanie wiadomości na adres: zapisy@salsomania.opole.pl

* Dane korespondencyjne będą przechowywane przez okres trwania kursu, a dane przechowywane w celach księgowych przez okres wymagany przez organy podatkowe.

* Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

* Odbiorcami danych osobowych obecnie są: hostingodawca administratora oraz firma księgowa.

* Więcej informacji odnajdziesz w Polityce prywatności i plików „cookies” serwisu.