Poznajcie nasz SALSOMANIOWY TEAM:

Sesja_Salsomania-5Asia Weremko-Forjasz – założycielka i choreograf SalsoMania Dance Studio w Opolu, dyplomowany instruktor rekreacji ruchowej, wykładowca na kursach szkoleniowych dla trenerów i instruktorów z zakresu tańców karaibskich.
Taniec to nieodłączna część jej życia. Zaczęła tańczyć mając 6 lat. Kształciła się w takich technikach jak: taniec towarzyski oraz nowoczesny. W 2001 roku rozpoczęła swoją przygodę z salsą, która okazała się jej wielką miłością. Od tego momentu doskonaliła swe umiejętności na licznych kongresach i festiwalach salsy w Polsce i na świecie, biorąc lekcje u najlepszych instruktorów. Na swoim koncie (oraz osób, które szkoliła) ma wiele sukcesów tanecznych, osiągniętych zarówno na scenie polskiej jak i międzynarodowej. Jako pierwsza w Opolu wprowadziła zajęcia salsy solo dla kobiet, jako alternatywę dla salsy w parach. Zajęcia solo dla kobiet (i nie tylko), które do dzisiaj cieszą się dużym zainteresowaniem, rozszerzyła o inne style i techniki. W grafiku jej zajęć znajdziecie zajęcia zarówno salsy solo, ale także bachaty i w tym sezonie kizomby lady styling.
Na swoich zajęciach zaraża ludzi miłością do tańca oraz pozytywną energią. Jej styl emanuje kobiecością, płynnością ruchu, a jednocześnie jest pełen ekspresji. Jej zajęcia to precyzja ruchu połączona z dobrą zabawą.
Prowadzi regularne zajęcia oraz warsztaty z technik solowych oraz dla par. Niezwykłym zainteresowaniem cieszą się lekcje prywatne z Asią.

Sesja_Salsomania-3Monika Kołodziej – związana z SalsoMania Studio Tańca od swych najmłodszych lat. Reprezentantka naszej szkoły na turniejach tanecznych na scenie polskiej i międzynarodowej. Choć jest najmłodsza wśród naszej kadry instruktorów, to posiada niesamowitą zmysłowość i delikatność, którą przekazuje swoim kursantkom zwłaszcza na zajęciach Bachaty Lady Styling.
Dotychczas najważniejsze taneczne osiągnięcia Moniki to:
-2x Mistrzostwo Polski w Mini formacji Latin Show
-Mistrzostwo Polski Latin Show Solo
-2x Vice Mistrzostwo Polski w Salsie Shine Solo
-Vice mistrzostwo na światowych Mistrzostwach w Libercu w kat. Mini formacja Latin Show.
Monika o sobie: „Taniec dla mnie jest czymś co daje mi radość, szczęście, poczucie spełnienia oraz pozwala nieustannie się rozwijać. Nauczył mnie przede wszystkim pewności siebie oraz wytrwałości w dążeniu do swoich celów.”

W tym sezonie Monika poprowadzi zajęcia w formie warsztatowej / weekendowej. Spotkacie ją także na naszym salsomaniowych eventach.
Będziecie mieli z nią jednak stały kontakt, bo to Monia odpowie na każde Wasze zapytania:) W naszym studio Monika przejmuje zapisy i organizację kursów oraz działania związane z mediami społecznościowymi – jest w tym najlepsza:)

Sesja_Salsomania-2Remigiusz Bielecki – opis już niebawem:)

Sesja_Salsomania-4Nikola Bielecka – opis już niebawem:)

Sesja_Salsomania-1Marcin Forjasz – opis już niebawem:)

Sesja_Salsomania-18Rafael Błachut – opis już niebawem:)

70007546_490750645071409_6422802147225632768_nJustyna Malisz – nowa twarz salsomanii w tym sezonie!!! Kim jest Justyna? – przede wszystkim cudowną i uśmiechniętą osobą, która idealnie pasuje do naszego salsomaniowego teamu!!! A tanecznie? jest profesjonalną tancerką, która w tańcu standardowym zdobyła klasę mistrzowską międzynarodową S oraz w tańcach latynoamerykańskich klasę mistrzowską krajową A. Finalistka Mistrzostw Polski w 10 tańcach oraz Akademickich Mistrzostw Polski. Zwyciężczyni Grand Prix Polski oraz wielu turniejów międzynarodowych i krajowych. Na co dzień dzieli się swoim uśmiechem z tymi, którzy tego najbardziej potrzebują, jako wolontariusz w Fundacji ”Dr Clown”. Realizując swoją taneczną pasję kieruje się zasadą:„ Rób to co kochasz, bo tylko to możesz robić najlepiej”.

Od października 2019 swoimi umiejętnościami i pasją dzielić się będzie z Wami na zajęciach LATINO SOLO oraz na zajęciach w parach:)

agnieszka-czub-czubek-2Agnieszka Czubek – opis już wkrótce:)