Majówkowy PIKNIK w Bierkowicach – 06.05

wpis w: News | 0

Kochani,
dłuuuugi majowy weekend trwa i jeśli macie ochotę na trochę salsowych rytmów podczas tych wolnych dni, to mamy dla was propozycję:):)
Zapraszamy jutro, tj. 6 maja do Bierkowic (obok Opola, będziemy przy straży pożarnej, tam gdzie wiata i grill – podążajcie za muzyką). Mieliśmy piknikować na kąpielisku Bolko, ale z racji, że będą z nami maluszki, które trzeba ochronić od słońca czy deszczu, przenosimy się do Bierkowic. Tam mamy zadaszoną wiatę i rezerwację od godz. 14:00, więc mamy pewność, że nikt nam miejsca nie zajmie (Łukaszu dziękujemy za pomoc:)).

Co należy zabrać:
– jest to piknik, więc zabieracie wszystko co na piknik potrzeba wg własnych upodobań: (jedzenie, napoje, sztućce, talerzyki, tacki na ruszt, koce piknikowe). Uwaga: tam jest jeden murowany grill, ale nie wiemy ile nas będzie, więc jeśli nie będziecie chcieli za długo czekać to możecie wziąć jednorazowe grille.
– może być gorąco, więc przydadzą się kremy z filtrem uv
– w razie niepogody lub ochłodzenia jakieś bluzy
– wygodne buty do tańczenia (tańce oczywiście przewidziane: rueda, salsa, bachata itp.), takie które poradzą sobie na trawie lub kostce
– jest to piknik rodzinny, więc oczywiście można przyjechać z dziećmi (za dzieci odpowiadają rodzice:))

Co zapewniamy:
– węgiel drzewny na grilla
– muzyka w rytmach salsy, bachaty, kizomby
– animacje taneczne ( dużo ruedy i oczywiście lady styling)

Kiedy i gdzie piknikujemy:
– 6 maja (niedziela)
– start 14:00
– Bierkowice koło Opola (tuż obok straży)

Zapraszamy:)
SalsoMania Dance Team