Grafik Zajęć 2019-2020

Kochani leci do Was świeżutki grafik na NOWY SEZON 2019/2020😁💚

Staraliśmy się, by każdy odnalazł coś dla siebie😍

👉Regularne zajęcia zaczynamy od 9 września, zwłaszcza grupy z oznaczeniem „kontynuacja”
👉Nowe kursy wrześniowe oznaczone są datą startu
👉A kursy październikowe znajdziecie jako „zapisy”💚

👉Od września tańczymy w nowej lokalizacji:
ul. Sosnkowskiego 40-42 (tam gdzie szkoła tańca Fokus)

Na wszystkie kursy obowiązują wcześniejsze zapisy (odpowiemy możliwie najszybciej -w odpowiedzi otrzymacie dalsze wskazówki):

Zapraszamy na mocny sezon taneczny💚💪
SalsoMania Team

Zapisz się już dziś !

Dane:*
E-mail:*
Telefon:
-
Temat:*
Treść:*

* Dane zbierane są w celu umożliwienia osobom zainteresowanym kontaktu z administratorem oraz uzyskania przez nie szczegółowych informacji na temat świadczonych usług. Podstawą ich przetwarzania jest art. 6 ust.1 lit f) Rozporządzenia 2016/679.

* Podanie danych jest dobrowolne, jednakże stanowi warunek skorzystania z funkcjonalności formularza kontaktowego. Brak podania danych uniemożliwi wysłanie wiadomości i udzielenie odpowiedzi na nią.

* Administratorem danych osobowych gromadzonych i przetwarzanych poprzez serwis salsomania.opole.pl jest „Salsomania” Studio Tańca Joanna Weremko-Forjasz z siedzibą w Opolu przy ul. Nizinnej 1/20. Możesz się z nami skontaktować poprzez wysłanie wiadomości na adres: zapisy@salsomania.opole.pl

* Dane korespondencyjne będą przechowywane przez okres trwania kursu, a dane przechowywane w celach księgowych przez okres wymagany przez organy podatkowe.

* Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

* Odbiorcami danych osobowych obecnie są: hostingodawca administratora oraz firma księgowa.